اتوبان - مرکز خرید و فروش کشنده - کامیون - کامیونت

ثبت آگهی رایگان

اتوبان - مرکز خرید و فروش کشنده - کامیون - کامیونت

اتوبان

تا انتهای مسیر بدون دست انداز

شرکت دیزل ران با نام تجاری اتوبان، یکی از برند های تجاری زیر مجموعه گروه ماموت می باشد که در سال 1399 با هدف ایجاد زیر ساخت آنلاین کارشناسی، خرید و فروش خودروی های تجاری سنگین به ثبت رسیده است، و جهت ارائه خدمات مطلوب تر و تسریع در امور خرید یا فروش به رانندگان محترم، اتوبان با اخذ نمایندگی از موسسات اعتباری و بانکی کشور اقدام به تشکیل پرونده و معرفی حائزین شرایط به موسسات فوق می نماید.

بنر دریاره اتوبان

در مسیر اتوبان

با پیشرفت تکنولوژی و حضور آن در صنایع مختلف به منظور راحتی و سرعت در فرآیند های کسب و کار و همچنین توسعه بازار ها و روابط، بر آن شدیم تا معضلات خرید و فروش خودروهای سنگین و همچنین پیچیدگی های معاملات به واسطه سنتی بودن آن را به کمک تکنولوژی های روز برطرف کنیم

از معضلاتی که در این حوزه با آن روبرو هستیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دور بودن فاصله مکانی خریدار و فروشنده جهت بازدید خودرو
پیچیدگی تنظیم قرارداد و روال های قانونی خرید و فروش و امنیت در معاملات
سلامت فنی خودروی مورد معامله و همچنین بررسی دقیق مدارک و اهمیت کارشناسی خودرو
دریافت تسهیلات در زمان خرید و یا حتی فروش خودرو به واسطه قیمت بالای خودرو های تجاری
کشف قیمت و قیمت گذاری منصفانه
و بسیاری موارد دیگر
درباره ی اتوبان تراک

لذا قصد داریم تا با پیاده سازی زیرساخت آنلاین و بهره گیری از کارشناسان حرفه ای، در بازار معاملات خودرو های تجاری صفر و کارکرده اعم از کشنده و تریلر و نیز کامیون و کامیونت و وانت، خدمات متنوعی از جمله کارشناسی، آگهی اینترنتی، اخذ تسهیلات، خرید سفارشی، فروش سفارشی و … به صورت ایمن و به صورت کاملا آنلاین ارائه نماییم، تا در این حوزه کمترین آسیب به خریداران و فروشندگان وارد و بیشترین ظرفیت کاری و فرصت شغلی برای فعالان حوزه ایجاد شود.

ارزش های سازمانی اتوبان

مشاوره خرید و فروش

پیشنهاد منـاسـب تریـن گزیـنه با راهنـمایـی حرفـه‌ای و مشـاوره شفـاف به مشـتریان در تمامی مراحـل خریـد و فـروش، سـرلوحـه کار پرسـنل و کارشـناسـان اتـوبـان می‌باشـد.

اطمینان و آرامش خاطر

پیگیری تمام مراحل توسط پرسنل اتوبان تا آخرین لحظه و انجام 100درصدی کار وظیفه تمامی واحد‌ها بوده و تا آخرین لحظه جهت کسب رضایت هرچه بیشتر در کنار شما خواهند بود.

شفافیت در فرآیند معامله

اطلاع از تمامی مراحل و آگاهی مشتریان از تمامی روند ها به طرق مختلف اعم از اطلاع توسط پرسنل اتوبان و یا ارسال پیام های سیستمی یکی از ارکان مهم و اصلی ضوابط اتوبان می باشد.

سرعت در انجام خدمات

ایجاد تجربه ای متفاوت، ایمن سریع و ساده با توجه به تغییرات لحظه ای قیمت ها و همچنین ارزش زمان سرلوحه کلیه واحد و کلیه پرسنل در تمامی رده ها جزو ارزش های اولیه اتوبان می باشد.

نوآوری و خلق ارزش

با توجـه به استفـاده از تکـنـولـوژی در ایـجاد زیـر‌ ســاخـت اتــوبــان و بـهره گـیری از مـدیــران کارآمـد همواره متعـهد به ارائـه خـدمـات به صـورت آسـان و در دسـترس بـرای تمـامـی ذینفعان خواهیم بود.

مسئولیت پذیری و نظم

بر این عقیده‌ایم هیچ‌کدام از ارزش‌های سازمانی به‌دست نخواهند آمد مگر اینکه نظم و مسئولیت پذیری در قالب کار تیمی در‌ تمامی سازمان حاکم باشد لذا تمامی پرسنل در قبال تمامی فرآیند‌ها مسئول خواهند بود.

اهداف اتوبان

بر این باوریم که با حفظ ارزش های سازمانی، پشتکار و جدیت در کار، استفاده از منابع به صورت صحیح و همچنین پشتیبانی و تجربه گروه ماموت می توانیم نقش بزرگی در صنعت حمل و نقل، تسهیل و امنیت معاملات خودرو های سنگین ایفا کرده و با سوق دادن بازار سنتی به سمت بازار آنلاین در بزرگ کردن بازار و ایجاد فرصت های شغلی جدید و همچنین کارآفرینی سهمی عمده داشته باشیم.کمک به فعالان حوزه و همچنین رانندگان محترم و ایجاد ابزار های مناسب جهت استفاده همگانی از دیگر اهداف مجموعه اتوبان بوده و صرفا سعی در بهتر کردن شرایط خواهیم داشت، امید است با مشارکت و همیاری و همکاری همگانی در رسیدن به این بزرگ موفق و سربلند شویم

اهداف اتوبان

سوالات متداول

جهت ثبت درخواست همکاری می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما در وب سایت و یا تماس با کارشناسان مرکز تماس (شماره 02191009945) درخواست خود را مبنی بر همکاری با شرکت دیزل را ثبت نمایید، پس از بررسی های اولیه و احراز شرایط همکاری می توانید از زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری اتوبان در چهارچوب قرارداد نمایندگی استفاده نمایید.

شرایط همکاری با اتوبان

کارشناسان ما آماده همراهی شما هستند، در صورت تمایل به همکاری تجاری با اتوبان می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

درباره ی اتوبان