اتوبان - مرکز خرید و فروش کشنده - کامیون - کامیونت

ثبت آگهی رایگان

مراحل خرید سفارشی با اتوبان

با ثبت درخواست، مشاوره و عقد قرارداد، کارشناسان اتوبان در شبکه نمایندگی های ما در سراسر ایران بهترین کامیون ها را برای مشتری جستجو خواهند کرد. کارشناسان ما به نمایندگی از مشتری جهت بازدید خودرو اعزام میشوند و آن را به صورت کامل کارشناسی خواهند کرد. گزارش کارشناسی برای مشتری ارسال میشود و پس از تایید نهایی ایشان، سایر مراحل خرید طی خواهد شد.

1

ثبت درخواست

ثبت درخواست خرید سفارشی در وب سایت و یا شعب اتوبان و یا تماس تلفنی با کارشناسان خرید اتوبان؛

2

مشاوره و نیاز سنجی

تعیین سقف بودجه، تکمیل فرم نیاز سنجی توسط مشاوران اتوبان و تکمیل مراحل مورد نیاز جهت دریافت وام از موسسات مالی و اعتباری طرف قرارداد اتوبان؛

3

تایید پیشنهادات اولیه

پیشنهاد گزینه های مختلف توسط کارشناسان اتوبان بر مبنای نیازسنجی مشتری؛

4

بازدید نهایی و کارشناسی

تنظیم قرار نهایی بازدید، کارشناسی فنی و بدنه؛

5

عقد قرارداد

تنظیم مبایعه نامه قانونی بین خریدار و فروشنده در محل شعب اتوبان و تعیین وقت شماره گذاری جهت تعویض پلاک؛

6

تکمیل وجه

پرداخت مبلغ خودرو خرید به صورت مستقیم به فروشنده و پرداخت هزینه های قراردادی توسط طرفین؛

خرید سفارشی

گروه

(انتخاب کنید)

کاربری

purchase-Otoban

نمایشگاه آنلاین خودرو های تجاری اتوبان

روزانه تعداد زیادی از رانندگان، خودروهای خود را جهت فروش به اتوبان می سپارند، خودرو های مذکور در اختیار مالکان بوده و راسان اقدام به فروش خودروی خود می نمایند، لذا در صورتی که هر کدام خودروهای آگهی شده در نمایشگاه اتوبان مورد نظر شما بوده اما وقت بازدید از آن را ندارید و یا با پروسه خرید آشنایی کامل ندارید و یا نیاز دارید خودروی مورد نظر قبل از خرید کارشناسی شود و از لحاظ تکمیل بودن مدارک آن و همچنین عقد قرارداد اطمینان حاصل پیدا کنید، کارشناسان اتوبان در این راه شما را راهنمایی خواهند کرد.

کشنده

کامیون

کامیونت

تریلر

اتوبان - مرکز خرید و فروش کشنده - کامیون - کامیونت

سوالات متداول

این سرویس با توجه به نوع و کاربری خودرو، میزان رقم سفارش، متفاوت خواهد بود، لذا می توانید با تماس با کارشناسان مرکز تماس اتوبان از هزینه های این سرویس مطلع شوید.

سرویس خرید سفارشی اتوبان به منظور کاهش هزینه ها و همچنین صرفه جویی در زمان پروسه پیدا کردن خودروی سنگین مطلوب می باشد، لذا کارشناسان اتوبان به جای شما به دنبال خودروی مورد نظر خواهند گشت و شما در این زمان می توانید به فعالیت های روزمره خود بدون دغدغه ادامه داده و مسئولیت پیدا کردن خودروی دلخواه خود را به کارشناسان اتوبان بسپارید. اگر هنوز پاسخ سوالات خود را در خصوص سرویس خرید سفارشی خودروهای سنگین پیدا نکردید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان مرکز تماس اتوبان به صورت مستقیم مشاوره دریافت کنید.

برقراری ارتباط با اتوبان