اتوبان تراک

معرفی اتوبان تراک

اتوبان تراک با سرمایه گذاری مستقیم معتبر ترین برند فعال صنعت حمل و نقل کشور با 30 سال تجربه، در حوزه خرید و فروش خودرو های تجاری کارکرده شامل کشنده و تریلر و در آینده ای نزدیک کامیون و کامیونت و با هدف تسریع در امور فروش خودروی کارکرده و همچنین اطمینان از سلامت خودرو (کارشناسی خودرو) و سلامت در معاملات پا به عرصه نهاده است.

حوزه فعالیت

با پیشرفت تکنولوژی و حضور آن در صنایع مختلف به منظور راحتی و سرعت در فرآیند های کسب و کار و همچنین توسعه بازار ها و روابط، بر آن شدیم تا معضلات خرید و فروش و همچنین پیچیدگی های خرید و فروش به واسطه سنتی بودن آن را به کمک تکنولوژی های روز برطرف کنیم.

قصد داریم تا با کمک کارشناسان خبره و معتبر در زمینه خرید و فروش خودرو های تجاری کارکرده اعم از کشنده و تریلر و نیز کامیون و کامیونت در آینده با ارائه خدمات کارشناسی فنی، مدلی ایمن برای اجام معاملات خودرو های تجاری و باری پیاده سازی نماییم تا در این حوزه کمترین آسیب به خریداران و فروشندگان خودرو وارد شود.

اگر مالک خودروی تجاری هستید و یا در زمینه خرید و فروش آن فعالیت دارید، اتوبان تراک به عنوان یک همکار و همراه در کنار شما خواهد بود.

اهداف

اتوبان تراک بر آن است تا با ارائه گزارشات کارشناسی دقیق خودرو و همچنین ایجاد پلتفرم خرید و فروش خریداران و فروشندگان خودرو های تجاری را در هر کجا که هستند به یکدیگر متصل نماید و از این رو راهکارهای ایمن و آسانی در این زمینه برای فعالان این حوزه ایجاد نماید.

ارزش‌های سازمانی اتوبان تراک

مشاوره و راهنمایی

راهنمایی و مشاوره شفاف به مشتریان در تمامی مراحل فروش، سرلوحه کار پرسنل و کارشناسان اتوبان تراک می باشد.

اطمینان و امنیت

ما در اتوبان تراک تجر‌به‌ جدیدی از فروش ایمن، سریع و ساده‌ را به شما هدیه می‌دهیم.

کیفیت و جدیّت

کیفیت در ارائه خدمات و کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان سرلوحه تمامی بخش ها در اتوبان تراک می باشد.

نوآوری و رشد

مدیران اتوبان تراک به واسطه آموزش شیوه‌های نوین به پرسنل خود، متفاوت‌ترین شیوه معامله برای شما به ارمغان خواهند آورد.

مسئولیت‌پذیری

کار گروهی در اتوبان تراک یکی از ارکان مهم و اصلی بوده و تمامی پرسنل در تمامی رده ها در قبال اتفاقات مسئول خواهند بود.

نظم و انضباط

ما بر این عقیده ایم که هیچ کدام از ارزش های سازمانی به دست نخواهند آمد مگر اینکه نظم در تمامی سازمان حاکم باشد.