فروش سفارشی
برای درخواست فروش سفارشی، مشخصات را وارد کنید.

اتوبان

فروش فوری خودروی سنگین

فروش خودروهای سنگین در زمان معاملات و خرید خودروی جایگزین یکی از بزرگترین دغدغه های رانندگان می باشد چرا که فروش خودروی سنگین عموما زمان گیر است، چه از جهت پاسخگویی به خریداران، چه از لحاظ پروسه های معاملاتی از طرفی امنیت معاملات نیز یکی دیگر از معضلات فروش خودرو می باشد.
اتوبان با سرویس فروش اختصاصی خودرو این مسیر را برای شما هموار کرده است بدین ترتیب که با ثبت درخواست فروش و انجام مراحل آن، کارشناسان ما خودروی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت به فروش خواهند رسانید، همچنین شما می توانید خودروی خود را با خودروی مد نظر خود جایگزین نمایید.

مراحل فروش سفارشی خودروی سنگین با اتوبان

پس از طی نمودن مراحل زیر خودروی شما در بانک خودرویی اتوبان ثبت می شود و به تمامی خریدارانی که قبلا درخواست خرید خودرویی مشابه شما را داشتند اطلاع رسانی خواهد شد و در صورتی که قصد جایگزینی خودرو را داشته باشید می توانید از خدمات مالی اتوبان جهت جایگزین کردن خودرو استفاده نمایید.

فروش خودروی سنگین در کوتاه ترین زمان با

اتوبان:

اتوبان به واسطه ایجاد زیر ساخت های مالی و تبلیغاتی یکی از مطمئن ترین کانال های فروش خودروهای تجاری و سنگین در کشور می باشد که علاوه بر کاهش زمان فروش، امنیت در معامله به همراه بهترین قیمت فروش را برای شما به ارمغان خواهد داشت. همچنین در مواقعی که قصد جایگزینی خودرو خود با خودروی صفر و حتی کارکرده را داشته باشید اخذ وام می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

فروش سفارشی با اتوبان

تمامی درخواست های فروش در وب سایت اتوبان به عنوان آگهی نیز درج می گردند و شما می توانید انتخاب کنید که خودروی شما فقط در اتوبان آگهی شود و یا کارشناسان فروش اتوبان به صورت حرفه ای و اختصاصی روی فروش خودروی شما کار کنند.

فروش خودروی سنگین با اتوبان

ثبت آگهی در وب سایت اتوبان
معرفی در تمامی کانال های فروش اتوبان
پاسخگویی تلفنی به خریداران توسط کارشناسان اتوبان
کارشناسی فنی رایگان توسط اتوبان
دپوی خودرو در یکی از شعب اتوبان
مذاکرات قیمتی توسط کارشناسان اتوبان
تنظیم قرارداد های فروش توسط اتوبان

آگهی خودروی سنگین در اتوبان

ثبت آگهی در وب سایت اتوبان
معرفی در تمامی کانال های فروش اتوبان
پاسخگویی تلفنی به خریداران توسط کارشناسان اتوبان
کارشناسی فنی رایگان توسط اتوبان
دپوی خودرو در یکی از شعب اتوبان
مذاکرات قیمتی توسط کارشناسان اتوبان
تنظیم قرارداد های فروش توسط اتوبان
قابل ذکر است در فروش سفارشی کلیه مسئولیت فروش از زمان درج آگهی تا عقد قرارداد و دریافت وجه به عهده اتوبان می باشد، ما در اتوبان سعی می کنیم تا تجربه معامله ایمن را برای شما ایجاد کنیم.

سوالات متداول

پیدا کردن خریدار و فروش خودروهای تجاری سنگین در مدت زمان مشخص یکی از چالش هایی است که رانندگان خودرو های سنگین به دلیل مشغله فراوان و اینکه دائما در حال رانندگی هستند یکی از کار های زمان بر و دشوار می باشد ما در این مسیر سعی داریم تا مشاور خوبی برای شما باشیم، چنانچه همچنان سوالی دارید می توانید با کارشناسان اتوبان به صورت تلفنی در میان بگذارید.