اتوبان - مرکز خرید و فروش کشنده - کامیون - کامیونت

ثبت آگهی رایگان

مراحل فروش سفارشی با اتوبان

پس از طی نمودن مراحل زیر خودروی شما در بانک خودرویی اتوبان ثبت می شود. سپس به تمامی خریدارانی که از قبل، درخواست خرید ماشین سنگین مشابه خودروی شما را داشتند اطلاع رسانی خواهد شد. شما در صورتی که قصد جایگزینی خودروی تان را داشته باشید، می توانید از خدمات تسهیلات اتوبان، جهت خرید کامیون (خودرو سنگین) جدید استفاده نمایید.

1

ثبت درخواست

ثبت درخواست فروش سفارشی خودرو در وب سایت یا شعب اتوبان و یا تماس تلفنی با کارشناسان فروش اتوبان؛

2

ثبت اطلاعات خودرو

ارائه اطلاعات خودرو و ارسال تصاویر برای کارشناسان اتوبان؛

3

کارشناسی و دپوی خودرو

تعیین وقت کارشناسی خودرو با هماهنگی قبلی و دپوی خودرو در قبال اخذ قرارداد فروش و رسید پارکینگ؛

4

مذاکرات قیمتی

تمامی پیشنهاد های اعلامی از سوی خریداران به شما اعلام خواهند شد و با هماهنگی شما قیمت نهایی تعیین خواهد شد؛

5

عقد قرارداد

تنظیم مبایعه نامه شفاف و قانونی بین خریدار و فروشنده در محل شعب اتوبان و تعیین وقت شماره گذاری جهت تعویض پلاک؛

6

دریافت وجه

دریافت مبلغ فروش خودرو به صورت مستقیم از خریدار و پرداخت هزینه های فروش توسط طرفین؛

فروش سفارشی با اتوبان

تمامی درخواست های فروش در وب سایت اتوبان به عنوان آگهی نیز درج می گردند و شما می توانید انتخاب کنید که خودروی شما فقط در اتوبان آگهی شود و یا کارشناسان فروش اتوبان به صورت حرفه ای و اختصاصی روی فروش خودروی شما کار کنند.

قابل ذکر است در فروش سفارشی کلیه مسئولیت فروش از زمان درج آگهی تا عقد قرارداد و دریافت وجه به عهده اتوبان می باشد، ما در اتوبان سعی می کنیم تا تجربه معامله ایمن را برای شما ایجاد کنیم.

آگهی خودرو

فروش خودرو

ثبت آگهی در وب سایت اتوبان

معرفی در تمامی کانال های فروش اتوبان

پاسخگویی تلفنی به خریداران توسط کارشناسان اتوبان

کارشناسی فنی رایگان توسط اتوبان

دپوی خودرو در یکی از شعب اتوبان

مذاکرات قیمتی توسط کارشناسان اتوبان

تنظیم قرارداد های فروش توسط اتوبان

درخواست فروش خودرو سنگین

کاربری

برند

سال ساخت

sales-Otoban

ثبت رایگان اگهی خودرو سنگین

شما در پلتفرم آنلاین اتوبان میتوانید به راحتی چند کلیک، رایگان و کاملا تخصصی به آگهی کردن خودروی تجاری خود بپردازید. بعد از درج آگهی توسط شما و تایید آن توسط کارشناسان ما، آگهی بدون واسطه در نمایشگاه آنلاین ماشین سنگین اتوبان درج خواهد شد. در سرویس درج آگهی اتوبان، شما میتوانید به صورت تخصصی اقدام به انتخاب کاربری و آپشنهای مختلف خودروی خودتان کنید. با لمس دکمه ی زیر، اولین آگهی خود در اتوبان را درج کنید.

ثبت-آگهی-در-اتوبان

سوالات متداول

از آنجایی که وسایل نقلیه سنگین به عنوان منبع درآمد برای رانندگان محسوب می شود لذا کار نکردن آن به معنی عدم کسب درآمد می باشد، از طرفی فروش خودروی سنگین بر خلاف خودرو های سواری امری زمان بر است لذا زمان بیشترین نقش را برای افرادی که قصد تعویض خودروی خود را دارند بازی می کند. ما در اتوبان این زمان را برای شما کاهش می دهیم هم از این جهت که رانندگان محترم برای فروش خودروی خود لازم نیست زمانی اختصاص دهند، از طرفی به واسطه کانال های فروش قدرتمند اتوبان زمان تا حد امکان برای جابجایی خودرو کاهش پیدا خواهد کرد.

پیدا کردن خریدار و فروش خودروهای تجاری سنگین در مدت زمان مشخص یکی از چالش هایی است که رانندگان خودرو های سنگین به دلیل مشغله فراوان و اینکه دائما در حال رانندگی هستند یکی از کار های زمان بر و دشوار می باشد ما در این مسیر سعی داریم تا مشاور خوبی برای شما باشیم، چنانچه همچنان سوالی دارید می توانید با کارشناسان اتوبان به صورت تلفنی در میان بگذارید.

برقراری ارتباط با اتوبان

معرفی

شرکت «دیزل ران» در سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در زمینه خودروهای کار و تجاری کشور، آغاز کرده است و از جمله شرکتهای زیر مجموعه هولدینگ ماموت محسوب میشود. این شرکت با معرفی نام تجاری «اتوبان» در بازار فعالیت خود را رونق بخشید. اتوبان؛ اولین پلتفرم آنلاین کشور در زمینه خرید، فروش، کارشناسی و تسهیلات خودروهای کار و تجاری کشور میباشد. اتوبان بصورت مولتی برند بر روی خودروهای کارکرده و نو فعالیت دارد.

تماس با اتوبان

خیابان بهشتی، خیابان مفتح شمالی، کوچه دهم، پلاک 9، واحد 1

021-91009945

ساعات پاسخگویی از شنبه تا چهارشنبه 17:00 - 08:00پنج شنبه 12:30 - 08:00

Info@otobantruck.com

otoban-enamad

تمامي حقوق مادی و معنوی اين وبسايت متعلق به

اتوبان

می باشد.